אודות

פסגות הקרח – רשת מרכזי החלקה על הקרח
פסגות הקרח, (Ice Peaks), היא רשת מרכזי החלקה על הקרח והוקי קרח הפועלת בישראל. הרשת מפעילה 2 מרכזי החלקה על קרח אמיתי באשדוד ובחולון ומתכננת להקים שני מרכזים נוספים ברחבי הארץ. 2 המרכזים פתוחים לקהל הרחב ומתקיימים בהם חוגי החלקה על הקרח עם הדרכה מקצועית על ידי מיטב המאמנים. ב- 2 המרכזים ניתן לקיים ימי הולדת וימי כיף, ולחוות את ההנאה המרחפת של החלקה על המשטח הלבן והחלקלק.

 

ספורט חורף בחום יולי-אוגוסט

החלקה אמנותית, הוקי קרח וריצה מהירה על הקרח הם ענפי ספורט אולימפיים, שהתחרויות בהם מתקיימות במהלך אולימפיאדת החורף. אבל, למרות שישראל היא מדינה חמה עם אתר סקי אחד וימי שלג ספורים בשנה, מתקיימת בה פעילות ספורט חורף רחבת היקף.

פעילות זו והרצון לשים את ישראל על המפה האולימפית, הובילו קבוצת משקיעים יהודים מחו"ל להרים את הכפפה ולהשקיע 15 מיליון ש"ח בהקמת "היכל הקרח" בחולון, הפעלת מרכז החלקה באשדוד ותכנון מרכזים נוספים.

היכל הקרח Ice Peaks, חולון - מרכז מקצועי להחלקה על הקרח הממוקם בפארק פרס בחולון סמוך למתחמי האטרקציות של "ימית 2000" ומוזיאון הילדים. משטח ההחלקה בחולון הוא חצי אולימפי ומשמש חלק ניכר משעות היום לאימוני קבוצות הוקי קרח הפעילות באיגודי הספורט המקצועיים ולספורטאים המתאמנים בהחלקה אמנותית. בשעות אחה"צ והערב הוא פתוח לקהל הרחב לחוגים ולבילוי של כיף כמו כן בסופי שבוע וחופשות בתי הספר הוא פתוח משעות המוקדמות של הבוקר ועד השעות הקטנות של הלילה. מומלץ להגיע למתחם בבגדים חמים.
מרכז החלקה על הקרח Ice Peaks באשדוד – המרכז ממוקם בתוך קניון "לב אשדוד" ובו משטח החלקה בשטח של 330 מ"ר. המרכז פונה לקהל הרחב ומספק מרחב לבילוי משפחתי, חוגים ואימונים לספורטאים המתאמנים בהחלקה אומנותית וכן ימי הולדת ומסיבות. המתחם פועל הימי חול משעות הצהרים ועד סגירת הקניון ובזמן חופשות בתי הספר הוא פתוח משעות המוקדמות של הבוקר. סגור בשבתות.

קרח במרכז

בארץ שטופת שמש כמו ישראל, בילוי על משטח ההחלקה, יכול להיות מרענן קיץ אמיתי ותחליף מצויין למכון הכושר בחורף. אם עד היום מחליקים מקצועיים ושחקני הוקי נאלצו לצאת לאימונים בחו"ל או להרחיק לגבול הצפון, הרי שעכשיו עומדת להם האופציה להתאמן קרוב לבית ולקיים משחקים ותחרויות.

מגלגיליות ורולר בליידס להחלקה על הקרח

כל מי שיודע להחליק על גלגיליות או רולר בליידס הינו בעל פוטנציאל להסתגלות מהירה להחלקה על הקרח . אנו מספקים בכניסה למשטח הקרח, מחליקי החלקה וקסדה לכל ילד עד גיל 10 ולכל מבוגר שמבקש להחליק כשקסדה לראשו.

אם תגיעו להיכל הקרח בחולון תוכלו גם לרכוש ציוד מקצועי למשחקי הוקי ולהחלקה על הקרח בחנות הציוד הראשונה בישראל בתחום זה.

אתם מוזמנים לבוא כדי לחוות, להתנסות, להתאמן ולהתמכר ללבן. לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים ומנויים – צרו קשר בטל חולון 03-5323008 ואשדוד 08-9562273

החלקה על הקרח